עיסוי ספורטאים, הינו חלק בלתי נפרד מחייו של כל ספורטאי ואלה העוסקים בפעילות
הגופנית. מטרת העיסוי לאושש את הגוף ולמנוע פציעות בעתיד. עיסוי מיועד לתקופות בין התחרויות, בזמן התחרויות ובאימונים. עיסוי ספורטאים בעל יכולת לפתור בעיות בהגבלת תנועה, במפרקים, בשרירים תפוסים ודלקות. יחד עם זאת עיסוי זה משפר את תפקוד המערכת בגוף האדם.

עיסוי רפואי בשיטת נקודות טריגר. מטרת העיסוי הרפואי היא לשפר את תפקודן של מערכות רבות בגוף לרבות המרצת זרימת הדם בגפיים, הפחתת מתח בשרירים, הפחתת כאבי שרירים, כאבי גב וכאבי ראש, שיפור טווח התנועה של מפרקים.
טכניקות העיסוי מותאמות לכל מטופל על פי צרכיו ובעיותיו, שימוש במגוון שיטות לרבות עיסוי שוודי, מתיחות והנעת מפרקים, עיסוי עמוק הכולל לחיצות ועוד.
כוסות רוח גורמות להפחת כאבים, מחזקות את מערכת החיסון. הטיפול מאוד יעיל לצינון, דלקת ריאות ומשפיע על הרבה איברים פנימיים כגון: מערכת הנשימה, מערכת העיכול ועוד.
שיטת טיפול באמצעות דיקור מחטים לתוך השריר בנקודות מעוררות כאבים, טריגר פוינטס. העבודה היא נקודתית למשך זמן קצר בכל נקודה. זהו אינו דיקור סיני.
שיטת טיפול הכי פופולרית בכל העולם. על הטכניקות האלה מבוססים מגוון גדול של עיסויים שונים. שיטת טיפול זו משפרת את זרימת הדם, מפחית לחצים ומתחים על השרירים ויוצר הרמוניה בגוף.